Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Telefon: 0 212 872 72 71

Beylikdüzü'nde diyetisyeni haritada bulun

Beylikdüzü Diyetisyen Merkezi Hakkında

Diyet uzmanlarından Sağlıklı beslenme ve bilinçli diyet yada birçok konuda sizlere kaliteli yaşamı sunmak adına Beylikdüzü Diyetisyen Merkezi Eylül 2013'te sizlerin istek ve hedeflerinize ulaşmak adına hizmetinize açılmıştır. Bizimle geçireceğiniz süreç içerisinde sizlerin yanında hem psikolojik açıdan hem de kendinize olan özgüveninizi kazanmanız için gerekli ortam ve koşulları sizlere sunmayı bir hedef olarak görüyor ve sağlıklı olmak adına attığınız adımda yanınızda olmayı diliyoruz.

Amacımız sizlerin de yardımıyla ulaşmanız gereken kilo yada sağlıklı beslenme programlarını sizlere uzmanlarımız dahilinde sunmaktır. İştahsızlık ya da obezite sizin artık bir sorun olmamalı ve yaşam kalitenizi olumsuz etkilememelidir.

Merkezimiz diyet ve diyetisyen merkezi olmaktadır. Beylikdüzü Ekinoks Residence'de olmaktadır. Bölge olarak Beylikdüzü, Büyükçekmece, Bizimkent, Beykent, Bahçeşehir ve Avcılar bölgelerine hitap etmektedir. Diyetisyenlerimiz sizlere en iyi hizmeti verebilecek ve sizi diyet ve spor konusunda doğru şekilde yönlendireceklerdir.

Diyetisyenlerimiz:

 Diyetisyen Şeyma Ungun

Dyt.Şeyma Ungun

İstanbul Bilim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’ nda tamamlamıştır. Lisans öğrenimi süresince Şişli Florence Nightingale Hastanesi, TÜDOV Özel Diabet Hastanesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi... Devamı >>>

Diyetisyen Pınar Gökçe

Dyt.Pınar Gökçe

Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde lisans eğitimine başlamıştır. Eğitimi süresince Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Çapa Tıp Fakültesi, Göztepe Medicalpark, Bahçelievler Medicalpark, Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim... Devamı >>>

TÜM DİYETİSYENLERİMİZ
0 212 872 72 71